RU UA
(044) 390-30-86
м. Київ, вул. Олександра Попова 3/5

Розташування

Житловий комплекс «Мінський» розташувався в Оболонському районі м. Києва на вулиці Олександра Попова, 3/5.

 

Місцевість тут багата своєю різноманітною історією. Оболонський район веде свою історію з давніх часів, коли тут будувалися перші житлові будинки і майстерні ремісників, коли перші будівельники Мостицького масиву мостили тут дороги. Не залишилося нічого, окрім пам’яті від старих козацький куренів, від яких і пішла назва Куренівка — на їх місці стоять високі багатоповерхівки з радянської епохи і зводяться нові сучасні комфортні будинки. Сьогодні нічого з тих часів не збереглося — сьогодні тут сучасний розвинений район. Але тут ще збереглася красива природа — березовий гай, яка називається парк «Березовий Гай» — в якому серед білих беріз загубилися вікові сосни і могутній дуб-велетень. Це чудове найкрасивіше місце, де завжди приємно прогулятися серпантином паркових доріжок, з головою зануритися в царство живої природи вдихаючи її весняні, літні та осінні аромати — в будь-який час року це місце прекрасно і манить до себе своєю красою. Тут же розташувався Куренівський парк з могутніми столітніми деревами. Багато що тут навіває на думку замислитися про вічне, про те, що зберігається століттями.

Сьогодні цей район межує з центральними районами Києва, і величезна кількість міського транспорту пов’язує це місце з будь-якою точкою міста і найближчими станціями метро. У цьому районі є, все, щоб кожен, хто тут планує оселитися відчував себе комфортно і зручно: паркові зони для відпочинку, ресторани і кафе, дитячі садочки і школи, танцювальні школи для дітей та басейни для всієї родини.

Можливо це саме те місце, оселившись в якому, Ви зрозумієте, що саме про нього Ви мріяли, що саме тут та аура та енергетика якої Вам не вистачало. Можливо це місце і ЖК «Мінський» стане Вашим будинком .