RU UA
(044) 390-30-86
м. Київ, вул. Олександра Попова 3/5

Інфраструктура

При виборі квартири в першу чергу потенційний покупець звертає увагу на місце розташування будинку та інфраструктуру району, в якому буде розташовуватися новобудова — це має велике значення. З цим складно не погодитися, адже від цього залежить комфорт і зручність Вашого подальшого життя, адже безперечно, сьогодні сучасна людина прагне зробити своє життя максимально комфортним.

Ми пропонуємо звернути особливу увагу на інфраструктуру біля нового житлового комплексу «Мінський». У першу чергу варто відзначити, те, що новобудова знаходиться в тій частині міста, яка давно розвинена, що дозволить майбутнім мешканцям користуватися всіма зручностями розвиненої інфраструктури — це магазини та ринки, школи та дитячі садочки, які знаходяться недалеко від будинку.

Для любителів активного шопінгу поруч найбільший ТРЦ «Караван», де представлені бутіки з світовими брендами. Тут же, в одному місці, зібрані найрізноманітніші розваги, як для дорослих, так і для дітей. Ви зможете весело провести час з дітьми на роллердромі або ковзанці, подивитися кінопрем’єру в кінотеатрі і смачно пообідати або насолодитися спілкуванням з друзями за чашкою кави.

Однією з переваг покупки квартири саме в ЖК «Мінський» є те, що Вам знадобиться не більше 20 хвилин, щоб дістатися до центру міста як на машині, так і громадським транспортом: тут є гілка трамвая і тролейбуса. Добре налагоджені маршрути громадського транспорту доставлять Вас в будь-яку точку Києва.