RU UA
(044) 390-30-86
м. Київ, вул. Олександра Попова 3/5

Про комплекс

На сьогоднішній день Оболонський район активно розвивається. Енергійно розвивається соціальна та комерційна інфраструктура, зростає ділова активність району: будуються як нові житлові комплекси, так і торгівельно -розважальні центри.

Все це зіграло не останню роль в остаточному ухваленні рішення про будівництво нового житлового комплексу в цьому районі Українською державною будівельною корпорацією «Укрбуд».

ЖК «Мінський» — сучасний житловий комплекс,  для тих, хто прагне хорошої якості життя, для тих, хто здатний гідно оцінити всі переваги життя в сучасному новому будинку, це створення максимально комфортного середовища для проживання.

І гарне місце розташування житлового комплексу «Мінський» дозволить його мешканцям швидко і без особливих труднощів добиратися в будь-яку точку міста: витративши 10-15 хвилин на дорогу маршрутним таксі Ви опинитеся біля метро, і подальша дорога не займе багато часу.

У розпорядженні мешканців будинку вся інфраструктура району: школи, дитячі садочки, медичні установи, торговельні, розважальні та спортивні центри.

До найближчої загальноосвітньої школи від Вашого майбутнього будинку 200 метрів. А це означає, що Ваші діти зможуть ходити до школи пішки, і Ви не будете турбуватися їх безпекою. Дитячий садочок знаходиться на відстані 150 метрів від будинку, що теж дуже зручно — Вам не доведеться витрачати багато часу вранці, щоб відвести малюка — це можна зробити по дорозі на роботу.

У районі все знаходиться поруч — вся необхідна інфраструктура в крокової доступності. Це незаперечна перевага при виборі майбутнього житла для себе і своєї сім’ї. Прибудинкова територія в ЖК «Мінський» озеленена, упорядкована, а у дворі планується встановлення сучасного безпечного дитячого майданчика.

Різноманітні планування квартир і нежитлових приміщень дозволять кожному покупцеві вибрати для себе найоптимальніший варіант.

Кожен покупець в ЖК «Мінський» обов’язково знайде те, що підходить саме йому, тому що в нашому комплексі, купують не тільки квартири, але й усі умови для комфортної і спокійного життя .

Початок робіт: ІІІ квартал 2013
Закінчення робіт: Введено в експлуатацію